DOMEK BUDKA BUDA KOJEC LEGOWISKO DLA...

DOMEK BUDKA BUDA KOJEC LEGOWISKO DLA KOTA NA ZIMĘ

119,99 zł
Brutto

 

BEZPIECZNY DOMEK DLA KOTA NA ZIMĘ

Zazwyczaj bezdomne koty potrafią sobie znaleźć schronienie na noc. Jednak kiedy noce i dnie stają się coraz zimniejsze, potrzebują one naszej pomocy aby móc dotrwać do wiosny. Niestety w wielu przypadkach nie ma możliwości udostępnienia kotom ciepłej piwnicy, a domek pozwala im chociaż trochę osłonić się przed zimnem. Zachęcamy wszystkich do stawiania kocich domków.

✅ PRAKTYCZNA ŚCIANKA ODGRADZAJĄCA - chroni przed dostaniem się do wnętrza budki psów!

✅ LEGARY IZOLUJĄCE BUDKĘ OD ZIMNEGO PODŁOŻA

✅ ZDEJMOWANY DACH - umożliwia łatwy dostęp do wnętrza budki!

BEZPIECZNE SCHRONIENIE NA ZIMĘ

Solidny domek zapewnia kotom ciepło i ochronę przed mrozem. Jest idealnym rozwiązaniem dla kotów oswojonych jak i kotów wolnożyjących, które poszukują schronienia. Zdejmowany dach umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie wnętrza budki. Został on pokryty papą, dzięki czemu chroni konstrukcję przed deszczem i śniegiem. Domek posiada podłogę, która zapewnia izolację od zimnego podłoża, a dodatkowo od spodu zostały przymocowane legary, dzięki którym domek nie stoi bezpośrednio na zimnym, mokrym podłożu.

CHRONI PRZED DRAPIEŻNIKAMI

Wewnątrz zastosowano praktyczną przegrodę, która ma na celu chronić przed dostaniem się do wnętrza budki psów, które mogłyby zagrozić kotom.

Dzięki wysuniętej ściance wnętrze budki dodatkowo izolowane jest od zimna.

MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO OCIEPLENIA

Domek można dodatkowo ocieplić warstwą styropianu wyłożonego na podłożu budki jak na prezentowanym zdjęciu.

*styropian nie jest przedmiotem sprzedaży

ŁATWY DOSTĘP DO WNĘTRZA

Konstrukcja kociego domku została zaprojektowana tak, aby z łatwością można było go posprzątać! Dzięki zdejmowanemu dachu uzyskujesz dostęp do wnętrza budki, co daje możliwość szybkiego wysprzątania budki czy wyłożenia w budce posłania dla kota - np. koca lub styropianu w celu ocieplenia.

WYMIARY

Długość: 59 cm

Szerokość: 23 cm / 37 cm

Wysokość: 27 cm

Średnica otworu: 13 cm

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.