ŻWIREK DREWNIANY DLA KOTA KRÓLIKA NATURALNY 15KG
ŻWIREK DREWNIANY DLA KOTA KRÓLIKA NATURALNY 15KG
ŻWIREK DREWNIANY DLA KOTA KRÓLIKA...
ŻWIREK DREWNIANY DLA KOTA KRÓLIKA...

ŻWIREK DREWNIANY DLA KOTA KRÓLIKA NATURALNY 15KG

44,99 zł
Brutto

 

Żwirek FLORAZOO "Nature Concept" 15kg dla zwierząt domowych

Naturalna podściółka ekologiczna dedykowana dla kotów, królików, świnek morskich, chomików i innych gryzoni, wyprodukowana z chłonnej łodygi słomianej, naturalnego sianka z domieszką suszonej gałązki jabłoni.

  • W 100% NATURALNE PODŁOŻE EKOLOGICZNE

  • GRANULACJA 6MM - ŻWIREK DROBNIEJSZY NIŻ U KONKURENCJI!

  • W 100% BIODEGRADOWALNY - RESZTKI MOGĄ BYĆ USUWANE DO TOALETY

FLORAZOO "NATURE CONCEPT" - Naturalna podściółka ekologiczna

Marka FloraZoo jako pierwsza w Polsce wprowadza na rynek zoologiczny w 100% naturalne, ekologiczne podłoże dla kotów i gryzoni.

Podłoże zostało wyprodukowane z chłonnej łodygi słomianej, naturalnego sianka z domieszką suszonej gałązki jabłoni, dzięki czemu produkt jest w 100% naturalny i pachnący.

Jest to obecnie najbezpieczniejsze podłoże dla zwierząt, ponieważ nie zawiera w składzie toksycznych barwników, garbników, żywic oraz innych związków chemicznych, które są niebezpiecznie szkodliwe dla gryzoni. Jego barwa może różnić się w zależności od partii.

Naszym produktem możesz skarmiać swoje zwierzątka - gryzonie chętnie go jedzą!

Dlaczego warto kupić podłoże NATURE CONCEPT?

  • WYSOKA JAKOŚĆ

Podłoże Nature Concept o granulacji 6 mm produkowany jest z chłonnej łodygi słomianej, naturalnego sianka z domieszką suszonej gałązki jabłoni. Dzięki drobnej granulacji, podłoże doskonale sprawdza się nie tylko dla kotów, ale i dla królików i mniejszych gryzoni.

  • WYDAJNOŚĆ

Po napełnieniu kuwety, codziennie usuwasz tylko nieczystości, w efekcie oszczędzając podłoże.

  • ŁATWA UTYLIZACJA

Podłoże Nature Concept jest w 100% biodegradowalne, dlatego nie musisz martwić się co zrobić z jego resztkami - zużyty pellet możesz usunąć w toalecie.

  • DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI

Podłoże Nature Concept trwale wiąże płyny - wiąże 5 razy więcej niż sam waży. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Żwirek jest niepylący, idealny dla zwierząt wrażliwych. Nie przykleja się do łap i sierści Pupili.

Podłoże NATURE CONCEPT oferuje komfort użytkowania zarówno dla Pupila jak i właściciela!

Dlaczego podłoże jest takie wydajne?

Nasze podłoże pochłania ponad 500% więcej cieczy od swojej objętości. Dzięki temu jedno napełnienie wystarcza na tak długo, pozwala to oszczędzać pieniądze, a także prowadzi do zmniejszenia ilości odpadów. W związku z czym kupując podłoże ekologiczne dbasz o środowisko.

Jest niewiarygodnie skuteczne!

Bardzo dobrze neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zawdzięcza to właściwościom warstw łodygi słomianej z jakich jest wykonane. Zamiast woni odchodów Twojego zwierzątka w domu unosi się przyjemny, naturalny zapach.

Sposób użycia:

1. Przed użyciem umyć i osuszyć kuwetę

2. Napełnić kuwetę zaledwie 5cm warstwą podłoża

3. Codziennie wyrzucać tylko rozmoczone granulki i powstałe zanieczyszczenia, dzięki czemu jedno opakowanie wystarczy na dłużej

Te wszystkie argumenty przemawiają za tym, aby uznać żwirek FloraZoo Nature Concept za jedno z najlepszych na rynku. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo - spróbuj, a przekonasz się sam!

NATURALNOŚĆ

Zagwarantowana dzięki wykorzystaniu naturalnych komponentów z lokalnych gospodarstw rolnych. Nasze ściółki dla zwierząt domowych nie zawierają żadnych dodatków chemicznych ani spoiw.

NISKA PYLISTOŚĆ

Ściółkę poddajemy procesowi odpylania, w którym pozbawiona jest drobnych zanieczyszczeń takich jak kurz, piach czy pył, dzięki temu nie podrażnia oczu i nozdrzy Twojego pupila.

HIGIENICZNOŚĆ

Zanieczyszczoną ściółkę można w małych ilościach usuwać drogą sanitarną. Nie przykleja się do łapek i futerka. Łatwość czyszczenia kuwety.

WCHŁANIALNOŚĆ

Niska wilgotność ściółki wpływa na wysoką absorpcję płynów takich jak mocz. Bardzo dobrze neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

BEZPIECZEŃSTWO

Termiczny proces produkcji pozwala na pozbycie się szkodliwych dla zdrowia zwierząt domowych bakterii, grzybów czy pleśni i innych czynników chorobotwórczych. Dzięki temu żwirek jest hipoalergiczny i hamuje rozwój chorób.

EKOLOGICZNOŚĆ

Dzięki szybkiej biodegradacji, ściółka Nature Concept jest przyjazna środowisku i może być kompostowana.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.