KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10
KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10

KROPLE PRZECIW PCHŁOM DLA PSA 10

16,99 zł
Brutto

 

KROPLE PIELĘGNACYJNO-OCHRONNE DLA PSÓW I KOTÓW (10-20KG)

Waga Psa: 10-20 kg

Na Kleszcze, Pchły

Tubka: 4x1ml

1010239988_1.jpg

Seria BIO-OCHRONA: BIO-spot on z olejkiem geraniowym i dimetikonem

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę przez opiekunów, kończą się tragicznie - śmiercią psa/kota. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i w porę zabezpiecz swojego pupila preparatem przeciw pasożytom.

Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie. Zapobiega również powtórnej inwazji. Preparat szybko rozprzestrzenia się po sierści i skórze psa, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.

Przeznaczenie

Płynny preparat pielęgnacyjno-ochronny w formie kropli (spot on) dla psów i kotów. Posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne oraz wzmocnione działanie ochronne przeciwko pchłom i kleszczom. Zawiera naturalny olejek geraniowy (Geranium, Pelargonium) oraz dimetikon, który w sposób mechaniczny unieszkodliwia pchły i kleszcze.Preparat posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne, nadaje sierści wspaniały wygląd, wygładza, zapobiega plątaniu i elektryzowaniu się włosa. Główny składnik preparatu dimetikon oprócz świetnych właściwości pielęgnacyjnych stanowi skuteczną fizyczną łapkę na owady, które już znajdują się na zwierzęciu. Olej oblepia insekta tym samym blokując jego podstawowe funkcje życiowe, następuje unieruchomienie owada, jego odwodnienie i zasuszenie. Działa na osobniki dorosłe jak również na ich jaja i larwy, owady nie uodparniają się na jego działanie. Olejek geraniowy pozostawia przyjemny zapach, który dodatkowo chroni zwierzę przed atakiem owadów (komary, wszy, pchły, kleszcze).Produkt może być stosowany u zwierząt od 3 miesiąca życia, zwierząt starszych, ciężarnych, karmiących oraz mających bliski kontakt z dziećmi.Produkt pielęgnacyjny dla zwierząt. Produkt do stosowania zewnętrznego na skórę,  zgodnie z przeznaczeniem.

Sposób użycia

Zaleca się aby przed właściwym użyciem preparatu wykonać test uczuleniowy poprzez zaaplikowanie 1 kropli na skórę zwierzęcia i sprawdzenie po ok. godzinie czy nie wystąpiło jakiekolwiek zaczerwienienie. Jeżeli produkt jest dobrze tolerowany przez zwierzę można zaaplikować całą pipetę.

1. Wstrząśnij pipetę przed otwarciem i przekręć zatyczkę w celu usunięcia końcówki zamknięcia pipety.

2. Aplikuj preparat bezpośrednio na skórę (użyj jednej lub więcej pipet w zależności od wielkości zwierzęcia). Rozchyl sierści nakrapiaj na skórę od szyi do ogona, wzdłuż tułowia. U kotów większą część preparatu należy zaaplikować na: szyi, pomiędzy łopatkami do środkowej części tułowia aby uniknąć wylizania. Należy zużyć całą pipetę. Po aplikacji preparatu umyć ręce.

1010239988_2.jpg
1010239988_3.jpg
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.