DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX...
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX...
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX...
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX...
DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX...

DOLINA NOTECI RAFI CLASSIC KARMA MIX 10x1240g

54,99 zł
Brutto

 

ZESTAW PUSZEK DLA PSA - DNP RAFI

10 x 1240g

Skład karm Rafi Classic jest precyzyjnie dostosowany do potrzeb dorosłych psów wszystkich ras. Są to karmy bogate w białko oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Dodatek surowców pochodzenia roślinnego wpływa na prawidłową stymulację przebiegu procesów metabolicznych, trawiennych i regulacje wypróżnień pupila. Na podkreślenie zasługuje fakt iż stały skład surowcowy karm Rafi Classic gwarantuje niezmienna zawartość składników odżywczych. Przestrzeganie proponowanych ilości podawanej karmy gwarantuje prawidłowy stan odżywienia bez ryzyka pojawienia się nadwagi lub otyłości. Karma jest dostępna w pięciu smakach oraz dwóch gramaturach.

1010241650.jpg

ZESTAW 10 PUSZEK SKŁADA SIĘ Z:

  • 2 puszek o smaku wołowiny
  • 2 puszek o smaku drobiu
  • 2 puszek o smaku dziczyzny
  • 2 puszek o smaku jagnięciny
  • 2 puszki o smaku indyka
1010241650_1.jpg

TABELA DAWKOWANIA

15972186_7.jpg
1010241650_3.jpg

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras – kawałki z dziczyzną i marchewką 1240 g

Karma bogata w białko o wysokiej zawartości lizyny i leucyny. Dziczyzna stanowi cenne źródło szczególnie żelaza, selenu, miedzi i cynku. Te składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Są też odpowiedzialne za stymulację właściwości przeciwutleniających płynów ustrojowych oraz odgrywają istotną rolę w regulacji funkcji skóry. Dziczyzna jest także źródłem ważnych metabolicznie witaminy B12, niacyny oraz witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Dodatek marchewki dodatkowo wzbogaca karmę we włókno pokarmowe dające uczucie sytości oraz stymuluje pracę przewodu pokarmowego.

1010241650_4.jpg

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras – kawałki z indykiem i marchewką 1240 g

Karma RAFI CLASSIC kawałki z indykiem i marchewką jest to karma lekkostrawna, bogata w białko oraz dobrej jakości tłuszcze pochodzenia zwierzęcego o wysokiej zawartości kwasów z rodziny n-6 wpływających na kondycję skóry i poprawiających wygląd sierści. Dodatek indyka dostarcza fenyloalaniny, lizyny i leucyny oraz stanowi źródło cynku i selenu. Te składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Są też odpowiedzialne za stymulację właściwości przeciwutleniających płynów ustrojowych oraz odgrywają istotną rolę w regulacji funkcji skóry.

15972186_5.jpg

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras - kawałki z jagnięciną 1240 g

Karma jest lekkostrawna, bogata w białko oraz dobrej jakości tłuszcze pochodzenia zwierzęcego. Posiada wysoką zawartość kwasów nienasyconych z rodziny n-3 i n-6, które wpływają na kondycję skóry i poprawiających wygląd sierści. Dodatek jagnięciny dostarcza lizyny i leucyny oraz stanowi źródło cynku, co wpływa na regulacje funkcje skóry.

15972186_6.jpg

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras – kawałki z wołowiną 1240 g

Karma RAFI CLASSIC kawałki z wołowiną w sosie jest to karma lekkostrawna, bogata w białko. Dodatek wołowiny gwarantuje wysoką zawartość lizyny, leucyny i izoleucyny. Dostarcza selenu, żelaza oraz miedzi – składników mineralnych odgrywających istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu jak i stymulujących właściwości przeciwutleniające płynów ustrojowych.

1010241650_2.jpg

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras – kawałki z drobiem w sosie 1240 g

Karma RAFI CLASSIC kawałki z drobiem w sosie jest to karma lekkostrawna, bogata w białko oraz dobrej jakości tłuszcze pochodzenia zwierzęcego o wysokiej zawartości kwasów z rodziny n-6 wpływających na kondycję skóry i poprawiających wygląd sierści. Dodatek drobiu dostarcza fenyloalaniny, lizyny i leucyny oraz stanowi źródło cynku i selenu . Te składniki mineralne odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu. Są też odpowiedzialne za stymulację właściwości przeciwutleniających płynów ustrojowych oraz odgrywają istotną rolę w regulacji funkcji skóry.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.