FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY DLA SZCZENIĄT
FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY DLA SZCZENIĄT
FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY DLA SZCZENIĄT
FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY...
FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY...
FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY...

FRANCODEX ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY DLA SZCZENIĄT

29,99 zł
Brutto

 

FRANCODEX Łagodzący żel dentystyczny dla szczeniąt 50g

Psy lubią żuć różne przedmioty, ale czasem robią to jeszcze intensywniej – zwłaszcza szczenięta, którym wyrzynają się zęby. ŁAGODZĄCY ŻEL DENTYSTYCZNY FRANCODEX przyczynia się do zmniejszenia bolesności dziąseł u szczenięcia, a także dorosłego psa. Ogranicza to niepożądane podgryzanie przedmiotów przez psa.

  • OLEJ ANYŻKOWY – działanie antyseptyczne
  • OLEJEK Z LIŚCI GOŹDZIKÓW - łagodzi bolesne uczucie rosnących zębów
  • RUMIANEK -  łagodzi podrażnienia dziąseł
  • OLEJ Z MIĘTY PIEPRZOWEJ – łagodzi podrażnienia oraz stany zapalne błony śluzowej , wykazuje właściwości przeciwzapalne, jest również ceniony za chłodzący i odświeżający efekt

Sposób stosowania: przy pierwszy użyciu żelu psa należy zapoznać, podając mu żel do posmakowania i powąchania. Przymocować rurkę do tubki z żelem, a następnie nałożyć produkt.

Sposób użycia: Szczenięta od 4. tygodnia życia. Nałożyć żel przy pomocy rurki (objętość ¼ łyżeczki) bezpośrednio na dziąsło, przytrzymując głowę psa, a następnie delikatnie pomasować dziąsło. Stosować na wszystkie dziąsła. Stosować 2 razy dziennie, dopóki dziąsła są obolałe.

1010241401.jpg
1010241401_2.jpg

Środki ostrożności: Przestrzegać instrukcji użytkowania. Produkt nie jest lekiem. Łagodzący żel dentystyczny stosuje się w połączeniu z regularną dbałością o zęby. W razie utrzymywania się niepokojących objawów skonsultować się z weterynarzem. Nie podawać szczeniętom poniżej 4. tygodnia życia. Chronić przed dziećmi. W razie przypadkowego połknięcia przez dziecko skonsultować się z lekarzem. Należy stale zapewniać zwierzęciu dostęp do czystej i świeżej wody. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu. Zużyć w ciągu roku od otwarcia.

Skład: gliceryna. Dodatki (/kg): dodatki technologiczne: konserwanty, emulgator – dodatki sensoryczne: olej anyżkowy, rumianek 110 mg, olej z mięty pieprzowej 110 mg, olej z liści goździków 110 mg – dodatek odżywczy: aminokwas (L-Tryptofan 1000 mg). Składniki analityczne: białko surowe 0,1%, tłuszcz surowy 0,7%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 1,1%, wilgotność 80,1%

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.