Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

CHWYTAK PENSETA DO USUWANIA KLESZCZY NA KLESZCZE Zobacz większe

CHWYTAK PENSETA DO USUWANIA KLESZCZY NA KLESZCZE

Nowy

3,98 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,09 zł.
CHWYTAK NA KLESZCZE

TRIXIE

Promocyjna cena: 4,90 zł

Chwytak

Na Kleszcze

PREPARATY12A PSY12A

Wysoka Jakość
 
 

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę, mogą skończyć się tragicznie - nawet śmiercią. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i zaopatrz się w kartę do usuwania insektów.

 

Narzędzie do usuwania kleszczy w formie plastikowego chwytaka, pozwala na usuwanie pasożytów bez trujących substancji. Łatwe usuwanie kleszczy. Działanie bez żadnych substancji trujących.