Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KROPLE PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSÓW PSA 20 Zobacz większe

KROPLE PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSÓW PSA 20

Nowy

9,67 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,27 zł.
KROPLE PRZECIW PCHŁOM

HAPPS

Promocyjna cena: 11,90 zł

Waga Psa: 20-40kg

Na Kleszcze, Pchły

PREPARATY12A

Tubka: 2ml
 
 

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę przez opiekunów, kończą się tragicznie - śmiercią psa/kota. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i w porę zabezpiecz swojego pupila preparatem przeciw pasożytom.

Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie. Zapobiega również powtórnej inwazji. Preparat szybko rozprzestrzenia się po sierści i skórze psa, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.

 

Sposób użycia:
1 tubka 1ml dla psów o wadze od 10 do 20 kg. Zaaplikować preparat bezpośrednio na skórę zwierzęcia, w okolicy łopatek. Nie dopuścić do zlizywania preparatu.
 
Substancje czynne
Permetryna 25%, Imidacloprid 8%, Pyriproksyfen 2%