Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

OBROŻA PRZECIWPCHELNA NA KLESZCZE DLA PSA PSÓW 35 Zobacz większe

OBROŻA PRZECIWPCHELNA NA KLESZCZE DLA PSA PSÓW 35

Nowy

6,10 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,18 zł.
OBROŻA PRZECIW PCHŁOM

HAPPS

Promocyjna cena: 7,50 zł

Działa Przez 120 dni

Na Kleszcze I Pchły

PREPARATY12A PSY12A

Długość: 35 cm
 
 

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę przez opiekunów, kończą się tragicznie - śmiercią psa/kota. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i w porę zabezpiecz swojego pupila obrożą przeciw pasożytom.

Obroża do zwalczania pcheł i kleszczy u kotów. Substancja biologicznie aktywna zabija insekty i chroni przed ponowną inwazją do 4 miesięcy. Obroża jest odporna na wodę. Powinna być noszona stale, bez względu na wilgoć. Zalecana przy silnej inwazji pasożytów, jak również profilaktycznie do stałego stosowania.


Sposób użycia:

* opakowanie otworzyć bezpośrednio przed użyciem,
* obrożę rozwinąć i uaktywnić przez energiczne pociągnięcie końcówek,
* obrożę umocować luźno na szyi kota,
* wystające końcówki obciąć.

 
Stosowanie:

* obroża jest bezwonna i wodoodporna, nie trzeba jej zdejmować podczas kąpieli,
* po 8 miesiącach stosowania należy obrożę wymienić na nową (chyba, że jest silna inwazja pasożytów - to wtedy nie zwklekaj i wymień ją wcześniej).