Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KROPLE PRZECIW PCHŁOM NA PCHŁY KLESZCZE DLA PSA 40 Zobacz większe

KROPLE PRZECIW PCHŁOM NA PCHŁY KLESZCZE DLA PSA 40

Nowy

17,50 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,51 zł.
KROPLE PRZECIW PCHŁOM

HAPPS

Promocyjna cena: 17,50 zł

Waga Psa: 20-40kg

Na Kleszcze, Pchły

PREPARATY12A

Tubka: 4ml
 
 

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę przez opiekunów, kończą się tragicznie - śmiercią psa/kota. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i w porę zabezpiecz swojego pupila preparatem przeciw pasożytom.

Preparat w postaci kropli przeznaczony do zwalczania pasożytów bytujących w sierści psa. Substancja biologicznie aktywna zabija pchły oraz skutecznie hamuje ich namnażanie. Zapobiega również powtórnej inwazji. Preparat szybko rozprzestrzenia się po sierści i skórze psa, działając na pasożyty w sposób kontaktowy.

 

Sposób użycia:
1 tubka 4ml dla psów o wadze 20 do 40 kg. Zaaplikować preparat bezpośrednio na skórę zwierzęcia, w okolicy łopatek. Nie dopuścić do zlizywania preparatu.
 
Substancje czynne
Permetryna 25%, Imidacloprid 8%, Pyriproksyfen 2%