Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KARTA CHWYTAK PENSETA DO USUWANIA KLESZCZY TRIXIE Zobacz większe

KARTA CHWYTAK PENSETA DO USUWANIA KLESZCZY TRIXIE

Nowy

5,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,15 zł.
CHWYTAK NA KLESZCZE

TRIXIE SAFECARD

Promocyjna cena: 5,90 zł

Wymiary Karty Kredytowej

Na Kleszcze

PREPARATY12A

Wysoka Jakość
 
 

Długie zimy spowodowały zwiększoną inwazję kleszczy a najgorsze, że kleszczy roznoszących choroby, które niezauważone w porę, mogą skończyć się tragicznie - nawet śmiercią. Kleszcze żyją nie tylko poza miastami są i w MIASTACH - są tam gdzie mogą przetrwać - trawniki również w naszych przydomowych ogródkach - dlatego nie lekceważ zagrożenia i zaopatrz się w kartę do usuwania insektów.

 

Narzędzie do usuwania kleszczy w formie plastikowej karty kredytowej, pozwala na usuwanie pasożytów bez trujących substancji. Dodatkowo mały uchwyt pozwala na usuwanie małych insektów. Łatwe usuwanie kleszczy. Działanie bez żadnych substancji trujących. Wymiary karty kredytowej (mieści się w każdym portfelu).