Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

SKIMMER DO OCZKA WODNEGO FILTR POWIERZCHNIOWY - POMPA

Nowy

137,40 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 137 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 137 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,11 zł.


ENERGOOSZCZĘDNY 'SKIMMER' FILTR POWIERZCHNIOWY Z WBUDOWANĄ POMPĄ
DO OCZKA WODNEGO
 
 w cenie 169,00 zł  
+ POKARM DLA RYB KARPIOWATYCH GRATIS!        Szczegóły przedmiotu  
Pływający Filtr powierzchniowy „skimmer” z wbudowaną pompą. Zbiera zanieczyszczenia z powierzchni wody, które powodują zaburzenie równowagi biologicznej w zbiorniku wodnym, co prowadzi do zakwitów glonów. Usuwa m.in: liście, pył, kurz, resztki pokarmu oraz inne zanieczyszczenia, które są zatrzymywane na gąbce filtracyjne wewnątrz skimmera. Wbudowana pompa o mocy 45W i max. przypływie wody 2500l/h powoduje ciągły ruch wody, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury oraz większe natlenienie wody w zbiorniku. Dodatkowo w okresie zimowym zapobiega zamarzaniu.
PARAMETRY :

Pływający: samoistnie dostosowuje się do poziomu wody
Mocy pompy: 45W
Wydajność pompy: 2500l/h
Wymiary skimmera: 297x267x237mm
Zasilanie:  230V, 50Hz

GWARANCJA 24 MIESIĄCE  
     
           
 oczkowodne12a akwarystyka12a Kontakt Wysyłka Płatności

inne aukcje

..:: Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty ::..Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie.