Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 60 NOCY DLA DZIECI Zobacz większe

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 60 NOCY DLA DZIECI

Nowy

11,38 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,33 zł.


PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY DLA DZIECI BROS


Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20m2 (ok. 50m3) przez 60 nocy przy stosowaniu 8h na dobę. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia. Płyn pasuje do elektrofumigatorów dostępnych na rynku. Długie działanie preparatu zapewnia spokojny sen przez wiele letnich nocy.
 
Sposób użycia:
 
Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka sieci 230V tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej. W celu ochrony większych pomieszczeń należy użyć większą ilość urządzeń. Po użyciu elektrofumigator wyłączyć z gniazdka. Opróżniony pojemnik z płynem wymienić na nowy. Produkt już po kilku minutach ogranicza aktywność komarów, które następnie giną, a także zabezpiecza pomieszczenia, w których są otwarte okna przed owadami nadlatującymi z zewnątrz.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.