Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

BROS KONCENTRAT NA OSY SZERSZENIE 500 ml PREPARAT Zobacz większe

BROS KONCENTRAT NA OSY SZERSZENIE 500 ml PREPARAT

Nowy

55,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 55 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 55 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,65 zł.


BROS KONCENTRAT NA OSY I SZERSZENIEPreparat przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni. Może być stosowany zarówno do usuwania gniazd znajdujących się na zewnątrz jak też i wewnątrz pomieszczeń (mieszkania, domy, strychy, altanki, pomieszczenia gospodarcze itp.) Idealnie nadaje się do likwidacji gniazd os w ziemi.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.