Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

BROS LAMPA LAMPION + WKŁADY NA KOMARY NA TARAS!

Nowy

20,30 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


BROS LAMPION NA KOMARY

Lampion do ochrony przed komarami w ogrodzie, na tarasie. Zabezpiecza obszar do 20m2 przez cały okres palenia się świecy tj. ok. 6 godz. Chroni przed komarami w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Daje przyjemne światło umilając wieczory pod gołym niebem. Praktyczny uchwyt pozwala umieścić lampion w każdym miejscu. Zestaw zawiera lampion, świeczkę i wkład. Świeca wypalając się podgrzewa wkład, który wydziela substancję zabijającą komary i inne drobne owady. Wkłady zawierają silnie gorzką substancję zapobiegającą przypadkowemu połknięciu.

Sposób użycia:

1. Świecę wkręć w otwór w podstawie lampionu
2. Wkład wsuń do specjalnego otworu w pokrywie.
3. Przyciśnij dwa wskazane elementy obudowy, a następnie unieś pokrywę.
4. Zapal świecę i zamknij pokrywę.

Wkład i świeca ulegają równoczesnemu zużyciu. Wymieniać po ochłodzeniu się lampionu.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.