Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 60 NOCY 2 ZAPACHY Zobacz większe

BROS PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 60 NOCY 2 ZAPACHY

Nowy

13,30 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,39 zł.


 

PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY BROS


Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Długie działanie preparatu zapewnia spokojny sen przez wiele letnich nocy.
 
Sposób użycia:
 
Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do gniazdka sieci 230V tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej. Stopniowo uwalniany preparat zabezpiecza pomieszczenie do 30m2. W celu ochrony większych pomieszczeń należy użyć większą ilość urządzeń. Po użyciu elektrofumigator wyłączyć z gniazdka. Opróżniony pojemnik z płynem wymienić na nowy. Produkt już po kilku minutach ogranicza aktywność komarów, które następnie giną,a a także zabezpiecza pomieszczenia, w których są otwarte okna przed owadami nadlatującymi z zewnątrz.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.