Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

POIDŁO+KARMNIK DLA KUR DROBIU GĘSI NA PASZA KARMA

Nowy

39,02 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,17 zł.
ZESTAW POIDŁO + KARMNIK DLA DROBIU
DLA KUR, KACZEK, GĘSI I INNYCH
ZAPEWNIA STAŁY DOSTĘP DO PASZY I WODY

 

Promocyjna cena: 48,00 zł

    Zestaw Poidło + Karmnik

Dla Drobiu

karmniki12a

     Wysoka Jakość 

 
 

  

Zestaw Karmnik + Poidło

Oferowany zestaw to niezbędne narzędzie w każdym gospodarstwie rolnym.

Poidło zapewnia stały dostęp do wody dla Twojego inwentarza. Przezroczysty pojemnik umożliwia kontrolę poziomu wody. Pojemnik jest bardzo łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji. Całe poidło jest wykonane z wysokiej jakości surowców przez co jest bardzo trwałe i solidne.

Karmnik przeznaczony dla drobiu z przegródkami na paszę. Karmnik zapewni stały dostęp do paszy dla Twojego inwentarza. Karmnik łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji.