Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

GRZAŁKA DO AKWARIUM DLA RYB Z TERMOSTATEM 200W

Nowy

18,70 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,54 zł.GRZAŁKA DO AKWARIUM Z TERMOSTATEM I DUŻYM ZAKRESEM TEMPERATURY


w cenie 46,00 zł Szczegóły przedmiotu Grzałka do akwarium.

Energooszczędna!

Grzałka przeznaczona jest do akwarium zarówno słodkowodnego jak i słonowodnego.
Grzałka posiada termostat z regulacją temperatury. Ustawioną temperaturę utrzymuje samodzielnie termostat. Dodatkowo grzałka posiada diodę LED sygnalizującą pracę grzałki. Grzałka jest całkowicie zatapialna z uchwytem utrzymującym pozycję - przyssawkami.

Nasze grzałkito przede wszystkim sprawdzona konstrukcja i funkcjonalność.Grzałka przystosowana do pracy ciągłej. Charakteryzuje ją cicha praca oraz bardzo niskie koszty eksploatacji, ze względu na niski pobór mocy w stosunku do wydajności.
GWARANCJA 24 MIESIĄCE


akwarystyka12a akwarystyka13a Kontakt Wysyłka Płatności

inne aukcje

..:: Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty ::..Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie.