Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

BROS ODSTRASZACZ NA KRETY PSY KOTY PREPARAT ŚRODEK Zobacz większe

BROS ODSTRASZACZ NA KRETY PSY KOTY PREPARAT ŚRODEK

Nowy

8,05 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,24 zł.


Bros odstrasza krety, psy i koty stanowi doskonałą ochronę ogrodów i placów zabaw dla dzieci. Pozwala uniknąć niebezpiecznych dla komunikacji kopców na drogach, alejkach, ścieżkach itp. a także zabezpiecza miejsca zabaw dzieci przed odchodami psów i kotów. Zapach skutecznie odstrasza zwierzęta, ale nie jest uciążliwy dla ludzi. Preparat w postaci proszku.

 
Sposób użycia:

Krety - odsłonić fragment tunelu kreta i wsypać do środka kilka łyżek stołowych preparatu (5 łyżek to ok. 20 g). Następnie uszczelnić otwór tak, aby zapach bez problemu rozchodził się wewnątrz korytarzy. Można również posypać cały teren rozpoczynając od jego środka i co kilka dni poszerzać posypywany obszar (2 łyżki na 1 m2).
Psy i koty - w celu zabezpieczenia terenu wysypać ok. 2 łyżek preparatu na 1 m2 powierzchni. W miejscach szczególnie narażonych na zanieczyszczenie przez zwierzęta, można wysypać większą ilość produktu.
Przy sprzyjających warunkach pogodowych (niewielka ilość opadów) preparat jest skuteczny przez ok. 2 miesiące.

Zakres stosowania: Do zwalczania kretów występujących na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.
Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Pozostałości preparatu i puste opakowania traktować jak odpady komunalne.