Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

ŻYWOŁAPKA PUŁAPKA NA MYSZ KRETY TUNELOWA NORNICE

Nowy

7,32 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,21 zł.


NAJSKUTECZNIEJSZA ŁAPKA NA GRYZONIEHumanitarna pułapka na krety, nornice i inne gryzonie.

Zwierze schwytane w pułapce pozostaje żywe, można je wypuścić z dala od domu.Stosowanie:

1. Na długość pułapki należy odkopać podziemny tunel pomiędzy dwoma kopcami kreta, . Należy zrobić to bardzo dokładnie i starannie – tak, aby nie naruszyć kanału oraz aby kanał był odpowiednio oczyszczony i przede wszystkim drożny.

2. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w wcześniej odkopanym tunelu pułapki. Należy ją umieścić wzdłuż tunelu tak aby trzy otwory były skierowane do góry oraz tak, aby do kanału i pułapki nie dostała się ziemia ani inne zanieczyszczenia.

3. Pułapkę należy zakryć dołączoną w zestawie folią i w razie potrzeby przykryć dodatkowo ziemią . Należy dołożyć starań aby ziemia nie przysypać tunelu oraz żeby ziemia nie wpadła do klatki.

4. Sygnalizator należy ustawić równolegle do pułapki.

5. Miejsce, gdzie została umieszczona pułapka, należy oznaczyć i regularnie sprawdzać. Pułapkę można kontrolować bez usuwania jej z kanału, ponieważ to, czy złapał się do niej kret lub nornica, widać przez górne otwory.


W ZESTAWIE DODATKOWO ZNAJDUJE SIĘ INSTRUKCJA OBSŁUGI