Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

ŻYWOŁAPKA PUŁAPKA NA KRETA KRETY TUNELOWA NORNICE

Nowy

17,07 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,51 zł.
ŻYWOŁAPKA NA GRYZONIE

NA KRETY, NORNICE I INNE GRYZONIE

Promocyjna cena: 21,00 zł

Humanitarna Pułapka

Zestaw  Pułapek

PREPARATY12A PSY12A

100% Bezpieczne
 
NAJSKUTECZNIEJSZA ŁAPKA NA GRYZONIE


ZESTAW PUŁAPEK
Humanitarna pułapka na krety, nornice i inne gryzonie.

Zwierze schwytane w pułapce pozostaje żywe, można je wypuścić z dala od domu.Stosowanie:

1. Na długość pułapki należy odkopać podziemny tunel pomiędzy dwoma kopcami kreta, . Należy zrobić to bardzo dokładnie i starannie – tak, aby nie naruszyć kanału oraz aby kanał był odpowiednio oczyszczony i przede wszystkim drożny.

2. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w wcześniej odkopanym tunelu pułapki. Należy ją umieścić wzdłuż tunelu tak aby trzy otwory były skierowane do góry oraz tak, aby do kanału i pułapki nie dostała się ziemia ani inne zanieczyszczenia.

3. Pułapkę należy zakryć dołączoną w zestawie folią i w razie potrzeby przykryć dodatkowo ziemią . Należy dołożyć starań aby ziemia nie przysypać tunelu oraz żeby ziemia nie wpadła do klatki

4. Sygnalizator należy ustawić tak aby był ustawiony równolegle do pułapki

5. Miejsce, gdzie została umieszczona pułapka, należy oznaczyć i regularnie sprawdzać. Pułapkę można kontrolować bez usuwania jej z kanału, ponieważ to, czy złapał się do niej kret lub nornica, widać przez górne otwory.


W ZESTAWIE DODATKOWO ZNAJDUJE SIĘ INSTRUKCJA OBSŁUGI