Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KUWETA ZAKRYTA TOALETA DLA KOTA + KARMA ŻWIREK

Nowy

34,50 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,02 zł.


Zabudowana kuweta, wykonana z najwyższej jakości plastiku. Jej ścianki zapobiegają rozsypywaniu się żwirku oraz zanieczyszczeniu najbliższego otoczenia przez kota.

Kuweta zakryta, bez drzwi Fun Cat Classic line firmy PetInn dedykowana jest dla kotów korzystających z zabudowanej kuwety, ale dla których całkowicie zamknięta przestrzeń powoduje dyskomfort.

Charakterystyka:

- Kryta kuweta bez drzwi dla kotów.
- Sprawdza się idealnie dla kotów, które były nauczone korzystać z otwartych kuwet i całkowicie zamknięta mała powierzchnia może budzić w nich strach.
- Wygodny uchwyt umożliwia swobodne przenoszenie kuwety.
- Możliwość odpięcia góry w celu łatwiejszego czyszczenia i wymiany żwirku.
- Zabudowa zapobiega wysypywaniu się żwirku poza kuwetę.
- Nowoczesny design.