Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

DOMEK BUDKA LEGOWISKO DLA KOTA KUWETA NA ŻWIREK

Nowy

47,97 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,41 zł.
BUDKA NA ZIMĘ DLA KOTÓW

ODPORNA NA MRÓZ

Promocyjna cena: 59,00 zł

Materiał: polistyren

Pojemność: 3 dorosłe koty

kuwety12a

Wymiary: 44 x 44 x 32 cmW związku z nadejściem zimy warto pomyśleć, jak można pomóc ją przetrwać kotom wolnożyjącym. Zazwyczaj bezdomne koty potrafią sobie znaleźć schronienie na noc. Jednak kiedy noce i dnie stają się coraz zimniejsze, potrzebują one naszej pomocy aby móc dotrwać do wiosny. Zimno to wielkie cierpienie dla każdego, a jego skutki to zapalenia dróg oddechowych, moczowych, rodnych...

Niestety w wielu przypadkach nie ma możliwości udostępnienia kotom ciepłej piwnicy, a domek pozwala im chociaż trochę osłonić się przed zimnem. Zachęcamy wszystkich do stawiania kocich domków.


Wymiary dł. 44 x szer. 44 x wys. 32 cm pozwalają na wygodne zamieszkiwanie w nim 3 dorosłych kotów lub sześć mniejszych. Dzięki niedużej kubaturze łatwiej jest kotu utrzymać wewnątrz ciepło. Buda nie może być za duża, zbyt wysoka, bo kot nie wypełni jej własnym ciepłem. Kot musi jednak w miarę swobodnie w niej usiąść, obrócić się i położyć. Jeżeli ma w niej mieszkać kila kotów razem, to odpowiednio do ich liczby. W duże mrozy koty wchodzą do jednego domku grzeją się wzajemnie.

Grubość styropianu: 3 cm.

Domek jest całkowicie szczelny, wykonany z pudła z gęstego styropianu.


PO SEZONIE ZIMOWYM - GÓRNA I DOLNA POKRYWA MOGĄ SŁUŻYĆ JAKO KUWETA DLA KOTA