Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

WKŁAD KUWETA NA ŻWIREK DLA KOTA DO NAUKI WC MRUMRU

Nowy

9,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,27 zł.


PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST WKŁAD ZAPASOWY DO NAKŁADKI DLA KOTA MRUMRU

Nakładka na toaletę jest produktem higienicznym. Kot po szkoleniu, siadając na toalecie nie brudzi łap i nie roznosi żwirku w pomieszczeniu.  

Nakładka na toaletę jest produktem ekonomicznym. Nie ma potrzeby kupowania podłoża, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, miejsce na kuwetę, czas na czyszczenie oraz kupowanie podłoża.


DODATKOWY WKŁAD ZAPASOWY DO ZESTAWU WC MRUMRU  


DO SZKOLENIA NIE WYSTARCZY CI SAM WKŁAD, JEŻELI NIE POSIADASZ ZESTAWU TRENINGOWEGO WC MRUMRU, MOŻESZ ZAKUPIĆ GO U NAS!
 
 

ZAKUPUJĄC TEN PRODUKT, ZAOSZCZĘDZISZ CZAS, MIEJSCE I PIENIĄDZE!

Na jednego kota zużywamy średnio ok. 30 kg żwirku miesięcznie.
Nie biorąc pod uwagę żwirku silikonowego, średni koszt 30kg żwirku (drewnianego, bentonitowego) to ok. 40 zł. (żwirek silikonowy kosztuje czasami 4 razy tyle!). Łatwo przeliczyć ile możemy zaoszczędzić szkoląc naszego pupila. Miesięcznie na żwirek wydajemy około - 40 zł Rocznie - 480 zł Przez 17 lat życia kota - 8160 zł

Przy dwóch kotach, kwotę należy pomnożyć o 100%