Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KLATKA DLA PTAKÓW PTAKA KANARKA PAPUGI + ZIARNO

Nowy

89,35 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,67 zł.Klatka składa się z 2 głównych elementów:

Klatki z tej serii zaprojektowano z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Klatka posiada w komplecie specjalny karmnik, który umożliwia napełnienie bez potrzeby wyjmowania z klatki oraz żerdzie i poidełko.

- dużej, wysokiej, plastykowej kuwety z wysuwaną tacką która ułatwia utrzymanie czystości,
- metalowej konstrukcji z drzwiczkami.

Klatka zapewnia dużo przestrzeni do życia dla ptaków dla ptaków. 2 karmidełka zapewniają możliwość zróżnicowania rodzaju ziarna dla ptaków. Duże frontowe drzwiczki zapewniają kontakt z ptaszkiem, a proste boczne zaczepy umożliwiają szybkie odczepienie całej metalowej konstrukcji od kuwety.
Dodatkowo klatka wyposażona jest w wyjmowaną podstawkę, dzięki której można wymienić podłożę bez zdejmowania górnej części klatki.
Kolor akcesoriów (poidełka, drążka itp.) w klatce może różnić się od tych przedstawionych na zdjęciach.

W skład klatki wchodzi:

- poidełko,
- 2 x karmidełko,
- trzy drążki.

Każdy kto kocha ptaki ucieszy się z oferowanej przez nas klatki!