Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

MOKRA KARMA W SOSIE DLA KOTA Z MIĘSEM RYBĄ 415G

Nowy

1,79 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,03 zł.


RAFI CAT - 415g - 3 smaki Rafi Cat to linia pełno-porcjowych karm dedykowana dorosłym kotom wszystkich ras. Pokrywają one w 100% dzienne zapotrzebowanie pupila na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Charakteryzują się dużą zawartością pełnowartościowego białka o wysokim współczynniku strawności. Pokarm zawiera kwasy tłuszczowe w proporcjach zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych. Źródłem tłuszczu i nienasyconych kwasów tłuszczowych są tłuszcze roślinne, produkty pochodzenia zwierzęcego oraz produkty pochodzenia rybnego. Dzięki prawidłowemu zbilansowaniu zapewnia on prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Zachowanie odpowiedniego stosunku wapnia do fosforu (1,2:1) gwarantuje utrzymanie mineralizacji kości, jak również prawidłowy przebieg procesów energetycznych związanych z aktywnością fizyczną. Dodatek witaminy E, selenu i cynku przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści. Sprzyja też opóźnianiu pojawiania się wszystkich niekorzystnych zmian związanych z procesem starzenia się. Dodatek tauryny z kolei zapewnia prawidłową kontrolę homeostazy wapnia, stabilizuje błony komórkowe i czynnie uczestniczy w ochronie komórek nerwowych przed uszkodzeniami. Przestrzeganie sugerowanych ilości karm gwarantuje utrzymanie stałej masy ciała zwierząt dorosłych nie doprowadzając do nadwagi i otyłości.

 
Karma RAFI CAT kawałki z łososiem w sosie 415 g

Karma z łososiem charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka. Mięso i surowce pochodzące z łososia, oprócz zawartości pełnowartościowego białka, są cennym źródłem izoleucyny, leucyny i lizyny. Karma zawiera selen, miedź, fosfor w ilościach idealnie pokrywających zapotrzebowanie dorosłego kota. Szczególnie ważnymi składnikami obecnymi w mięsie i surowcach pochodzących z łososia są kwasy tłuszczowe z rodzin n-6 i n-3, które w istotny sposób wpływają na regulację procesów metabolicznych. Szczególnie cenna jest wysoka zawartość kwasów EPA i DHA - biorą one udział w procesach ochronnych w stosunku do tkanki nerwowej i uczestniczącej w procesach rozrodczych. Ich łączna zawartość w karmie wynosi 1% w całej puli kwasów tłuszczowych.


Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% (w tym 4% łososia), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.


Składniki analityczne: białko-9%, oleje i tłuszcze surowe-4,5%, popiół surowy-2%, włókno surowe-0,3%, wilgotność-80%


Dodatki: dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3-240 IU, E6/Cynk-13mg, Tauryna-500mg.
 
 
Karma RAFI CAT kawałki z wołowiną w sosie 415 g

Karma z wołowiną charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka przy niskiej zawartości tłuszczu. Mięso i surowce pochodzące z wołowiny, oprócz zawartości pełnowartościowego białka, są cennym uzupełniającym skład źródłem lizyny i histydyny. Karma zawiera żelazo, selen i miedź w ilościach pokrywających zapotrzebowanie dorosłego kota. Szczególnie ważnymi składnikami obecnymi w mięsie i surowcach pochodzących z wołowiny są kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6.


Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% (w tym 4% wołowiny), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.


Składniki analityczne: białko-9%, oleje i

30 Inne produkty z tej samej kategorii