Kategorie

Opinie klientów

“Szybka obsługa, dobra jakość produktów, przyjemny w obsłudze sklep, szczegółowy i zgodny opis produktów. Zdecydowanie polecam!"

Martyna Zawadzka

Studentka

“Wspaniała obsługa i doskonały kontakt ze sklepem. Szybka wysyłka przedmiotu. Różnorodność produktów i promocji. Przystępne ceny. Szczerze polecam sklep i życzę wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich przesympatycznych zarządzających firmą i pracowników ECOZOO.PL :)"

Anna Kaczmarczyk

Stała klientka

“Sklep jak również kontakt z obsługą sklepu jest rewelacyjny, ceny super i towar również. Polecam sklep wszystkim użytkownikom!"

Dariusz Kowalik

Psi fryzjer

KOJEC WYBIEG DLA PSA, KOTA, KRÓLIKA - MODEL 2

Nowy

Klatki dla zwierząt oferowane przez naszą firmę to kilku elementowy produkt składający się z kilku przęseł, łączników, śledzi i podkładek antypoślizgowych. Są uniwersalne ponieważ przeznaczone są dla zwierząt domowych jak i gospodarczych.

Więcej szczegółów

81,29 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 135 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 135 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,05 zł.


Klatki dla zwierząt oferowane przez naszą firmę to kilku elementowy produkt składający się z kilku przęseł, łączników, śledzi i podkładek antypoślizgowych. Są uniwersalne ponieważ przeznaczone są dla zwierząt domowych jak i gospodarczych. Po złożeniu klatka może stanowić kojec dla psów, kotów, szczeniąt; wybieg dla królika, świnki morskiej, szynszyla, kur; przy odpowiedniej ilości przęseł możemy zbudować również klatkę dla ptaka.

Klatka może być użytkowana w domu (dlatego dołączamy do kompletu podkładki antypoślizgowe) lub na zewnątrz (w komplecie znajdują się również śledzie do mocowania w gruncie).

Zawartość zestawu jest zależna od wybranego modelu - do wyboru 6 wariantów.

Wymiary jednego elementu

Szerokość: 70 cm

Wysokość: 70 cm

Kolor srebrny lub zielony